Dzień Świętego Patryka obchodzony jest 17 marca i choć to święto wywodzi się

z Irlandii, to z roku na rok staje się coraz bardziej popularne na całym świecie.

Tego dnia Irlandczycy i wszyscy, którzy mają ochotę świętować, ubierają się na zielono i jedzą zabarwione na zielono przekąski.

Uczniowie naszej szkoły zmierzyli się z zagadkami związanymi z Dniem Św. Patryka w formie escape room.

Gratulujemy tym, którzy najszybciej rozwiązali wszystkie zadania i zdobyli skarb:

⦁ Kevin Sukiennik 4c

⦁ Piotr Kowalski 6c

⦁ Jakub Stus 5b

⦁ Alan Mazurek 8a

⦁ Bartosz Kupis 7a

⦁ Jakub Wrochna 7a

Zapraszamy wszystkich do zmierzenia się z zagadkami ukrytymi w irlandzkim ‘St. Patrick’s Day – escape room’-kliknij tu.

Organizatorki:

Agnieszka Kutkowska