Konkursy

Dzień Świętego Patryka obchodzony jest 17 marca i choć to święto wywodzi się z Irlandii, to z roku na rok staje się coraz bardziej popularne na całym świecie.

Czytaj więcej...

W środę 11 marca 2020 r o godzinie 15.00 odbył się konkurs recytatorski „Spotkanie z poezją”. W konkursie uczestniczyli zwycięzcy klasowych eliminacji klas 1 - 3. Było ich 22.

Czytaj więcej...

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz pokazali, że mają wielkie serce, aby wspomóc podopiecznych Stowarzyszenia Charytatywnego im. Bożeny Stawińskiej „Filcaki wspierają dzieciaki”.

Czytaj więcej...

Już po raz siódmy w Publicznej Szkole Podstawowej nr 33 w Radomiu odbył się turniej „Matematyczne Potyczki ” dla uczniów klas trzecich szkół podstawowych.

Czytaj więcej...

Jednym z punktów realizowanej w klasie 2 innowacji „Ruch – na zdrowie” jest upowszechnianie sportu, rekreacji i aktywności fizycznej wśród  dzieci w wieku wczesnoszkolnym, wdrażanie do zdrowego stylu życia i  umiejętnego korzystania

z takich czynników jak ruch, powietrze,  słońce, przestrzeń.

Czytaj więcej...

18 XII 2018r. w świetlicy szkolnej już po raz X odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek. Tak jak w latach poprzednich cieszył się dużym powodzeniem. Wzięło w nim udział 25 uczniów z klas 0-III.

Czytaj więcej...

12.12.2018 r. w PSP nr 33 odbył się międzyszkolny konkurs „Poznaj z nami Order Uśmiechu” w 50-tą rocznicę istnienia tego odznaczenia. Drugą bohaterką była Irena Sendlerowa- patronka roku 2018 i Kawaler Orderu Uśmiechu.

Czytaj więcej...

W dniu 10 listopada br. w Parku Leśniczówka odbył się II Szkolny Bieg Niepodległości dla uczniów klas IV - VII zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego.

Czytaj więcej...

W dniu 07.06.2017r. odbyła się inscenizacja pt.:"Cała Polska czyta dzieciom", która stanowiła podsumowanie całorocznego projektu prowadzonego w świetlicy pt.: "Książka- mój przyjaciel".

Czytaj więcej...

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62

Deklaracja dostępności - kliknij tu