Sukcesy uczniów

Miło nam poinformować o sukcesie Oliwii Bonieckiej, uczennicy klasy 8a, która

w miniony weekend wzięła udział w Mistrzostwach Polski i Mistrzostwach Europy Fit Kids & Fitness Aerobic w Gdańsku, z których to zawodów Oliwia przywiozła przysłowiowy worek medali.

Czytaj więcej...

Uczniowie klasy 2 d pod opieką wychowawczyni p. Iwony Plewińskiej wzięli udział

w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod hasłem "Nowa okładka książeczki SKO na 85 - lecie SKO" zorganizowanym przez PSP im. Kornela Makuszyńskiego

w Natolinie.

Czytaj więcej...

Miło nam poinformować o sukcesach uczennicy klasy 7a - Oliwii Bonieckiej, która 22 grudnia 2019 r. w kategorii duet taniec współczesny wywalczyła I miejsce

w Międzynarodowym Konkursie Sztuki Baletowej w Elblągu i zdobyła dodatkowo nagrodę specjalną.

Czytaj więcej...

13.12.2019 uczennica klasy 7a Elżbieta Goździejewska brała udział w Mistrzostwach Świata Formacji Tanecznych Federacji WDC AL Kraków 2019 gdzie ze swoją formacją CMG Radom Black Music wywalczyła tytuł Mistrza Świata.

Czytaj więcej...

W niedzielę, 8 grudnia, w Radomiu odbył się VI Bieg Mikołajkowy. Organizatorem corocznych zmagań jest stowarzyszenie „Biegiem Radom!”.

Czytaj więcej...

W dniu 4 listopada bieżącego roku odbyły się w PSP nr 10 finałowe rozgrywki

w unihokeju chłopców z klas VII – VIII w ramach XVI Olimpiady Młodzieży Szkolnej.

Czytaj więcej...

Dobiegły końca finałowe zmagania w unihokeju chłopców kl. IV – VI rozgrywane w PSP nr 10 w ramach XVI Radomskiej Olimpiady Młodzieży. Do walki o medalowe pozycje przystąpiły najlepsze szkoły wyłonione drogą eliminacji.

Czytaj więcej...

Już po raz siódmy w Publicznej Szkole Podstawowej nr 33 w Radomiu odbył się turniej „Matematyczne Potyczki ” dla uczniów klas trzecich szkół podstawowych.

Czytaj więcej...

Miło nam poinformować, że Natalia Gogacz - ucz. kl. 6d naszej szkoły zdobyła wyróżnienie w XVI edycji konkursu ekologicznego: "Bądź świadomy, walcz ze smogiem", którego organizatorem był Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

Czytaj więcej...

Ogólnopolski Konkurs MULTITEST 2018 wyłonił laureatów: Z biologii kl. 5d – Maciej Stępień Kl. 5f – Julia Ambryszewska Z przyrody kl. 6b – Krzysztof Okrój.

Wyróżnienia zaś otrzymali: Weronika Wójcik, Zuzanna Woźniak, Aleksandra Skopek, Adam Tokarski, Natalia Kupiec, Antoni Nowakowski, Liliana Guzińska.

Czytaj więcej...

W dniu 12 grudnia w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 został rozegrany Finał Halowej Piłki Nożnej Chłopców rocznik 2007 i młodszy w ramach XV Radomskiej Olimpiady Młodzieży.

Czytaj więcej...

Uczniowie naszej szkoły w dniu 30.11.2018 wzięli udział w XVII Festynie Integracyjnym, na którym w rozgrywkach sportowych zajęli I miejsce.

Czytaj więcej...

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała zaszczytny tytuł Badacza Danych Osobowych w ramach Programu Sprawnościowego realizowanego podczas VIII edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Twoje dane – twoja sprawa” w roku szkolnym 2017/2018.

Czytaj więcej...

W dniu 16 maja odbył się finał I Regionalnego Konkursu Recytatorskiego z Języka Angielskiego „THE LITTLE POET” organizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 3 w Radomiu.

Czytaj więcej...

Uczniowie klas IV - VII naszej szkoły chętnie przyłączyli się do obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu, biorąc udział w Międzyszkolnym Konkursie plastyczno – graficznym „BEZPIECZNY INTERNET – BEZPIECZNY JA”, organizowanym przez PSP nr 6 w Radomiu.

Czytaj więcej...

W dniu 20 kwietnia zwycięzcy szkolnego konkursu ‘Poetry by Heart’ wzięli udział w II etapie I Regionalnego Konkursu Recytatorskiego z Języka Angielskiego.

Czytaj więcej...

13.04.2018 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Radomiu odbył się XV Diecezjalny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej „Kocham moją Ojczyznę” – etap regionalny.

Czytaj więcej...

13 grudnia 2017r. w PSP nr 7 w Radomiu już po raz siódmy spotkali się miłośnicy kolęd i pastorałek w języku angielskim.

Czytaj więcej...

W dniu 8 grudnia w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 został rozegrany Finał Halowej Piłki Nożnej Chłopców rocznik 2006 i młodszy w ramach XIV Radomskiej Olimpiady Młodzieży.

Czytaj więcej...

Dobiegły końca finałowe zmagania w unihokeja chłopców kl IV – VI w ramach Radomskiej Olimpiady Młodzieży, które zostały rozgrywane w PSP nr 10.

Czytaj więcej...

22 października 2017 r. odbył się Konecki Turniej Karate O PUCHAR Z ŻELIWA w Końskich. W turnieju brało udział ponad 400 zawodników.

Czytaj więcej...

Z radością i dumą informujemy, że Maciej Popławski – uczeń klasy 2c zdobył III miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Astronomicznym „SKARBY WSZECHŚWIATA W MOJEJ GŁOWIE” zorganizowanym przez Astrobazę i PSP nr 17.

Czytaj więcej...

Z wielką radością informujemy, że nasi uczniowie odnieśli kolejny wielki sukces w finale XVII Regionalnego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się 3 czerwca 2017r. w Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu . 

Czytaj więcej...

Nasi uczniowie uczestniczyli w XV Turnieju Piłki Nożnej „Jedlnia Cup” klas IV o Puchar Starosty Radomskiego, który odbył się w ZSO w Jedlni Letnisko.

Czytaj więcej...

5 kwietnia 2017r. uczennice:  Julia Ambryszewska z kl. 3f i Dominika Kołtuniak z 3g reprezentowały naszą szkołę w IX edycji Międzyszkolnego Konkursu „ Pięknego Czytania” organizowanego przez PSP nr 34 w Radomiu. 

Czytaj więcej...

W dniu 17 marca 2017 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Radomiu odbył się XIV Diecezjalny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej "Kocham moją Ojczyznę".

Czytaj więcej...

Z dumą informujemy, że uczennica klasy 6A naszej szkoły Aleksandra Siczek w listopadzie 2016 roku przystąpiła do egzaminu z języka angielskiego PTE Young Learners Springboard, organizowanym przez Pearson.

Czytaj więcej...

W grudniu otrzymaliśmy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego "Multitest 2016", w którym wzięli udział uczniowie klas 5-6 (35 uczniów).

Czytaj więcej...

Kolejny raz uczniowie klas młodszych z naszej szkoły wzięli udział  w Międzyszkolnym Konkursie „Przygoda Misia zawarta w komiksie” organizowanym przez PSP nr 25 w Radomiu z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Czytaj więcej...

10 października 2016 r. w Domu Kultury Borki przy ul. Suchej odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Ludowej dla szkół podstawowych pod hasłem „Śpiewamy na ludowo”.

Czytaj więcej...

„Let It Snow!” to przepiękny utwór śpiewany przez takich wykonawców jak Frank Sinatra, Dean Martin czy Rod Stewart.

Czytaj więcej...

21.12.2016r. w Publicznym Gimnazjum nr 8 z oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi  został rozstrzygnięty III Międzyszkolny Konkurs dla Szkół Podstawowych  „Ozdoba Bożonarodzeniowa typowa dla krajów angielsko-i niemieckojęzycznych”. 

Czytaj więcej...

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62

Deklaracja dostępności - kliknij tu