2017/18

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała zaszczytny tytuł Badacza Danych Osobowych w ramach Programu Sprawnościowego realizowanego podczas VIII edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Twoje dane – twoja sprawa” w roku szkolnym 2017/2018.

Czytaj więcej...

18. 06. 2018r. dzieci z oddziału przedszkolnego 0a uczestniczyły w wycieczce do Mościsk. Podczas wycieczki zwiedzały Park Edukacji i Rozrywki FARMA ILUZJI.

Czytaj więcej...

10 czerwca 2018 r. przed Urzędem Miejskim w Radomiu odbył się VI Piknik Zdrowia
i Ogólnopolska Akcja Krwiodawstwa „Motoserce”. Piknik miał na celu promocję zdrowego stylu życia oraz honorowe oddawanie krwi.

Czytaj więcej...

7 czerwca 2018 r. rozpoczęły się XV Radomskie Dni Godności. W tym dniu świętują przede wszystkim osoby niepełnosprawne, które chcą pokazać, że wiele potrafią i wiele mogą.

Czytaj więcej...

W dniu 16 maja odbył się finał I Regionalnego Konkursu Recytatorskiego z Języka Angielskiego „THE LITTLE POET” organizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 3 w Radomiu.

Czytaj więcej...

W dniu 10 maja 2018 r. w naszej szkole w obecności pań wicedyrektorek: Liliany Terkner, Anny Franus, pań uczących w klasach pierwszych: Edyty Gutowskiej, Jolanty Hajduk, Beaty Wysockiej, Alicji Lichoty, Emilii Zajączkowskiej, Ewy Żaczek oraz pań bibliotekarek odbyło się uroczyste przyjęcie uczniów klas pierwszych

w poczet czytelników biblioteki szkolnej.

Czytaj więcej...

W dniu 20 kwietnia zwycięzcy szkolnego konkursu ‘Poetry by Heart’ wzięli udział w II etapie I Regionalnego Konkursu Recytatorskiego z Języka Angielskiego.

Czytaj więcej...

Uczniowie klas IV - VII naszej szkoły chętnie przyłączyli się do obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu, biorąc udział w Międzyszkolnym Konkursie plastyczno – graficznym „BEZPIECZNY INTERNET – BEZPIECZNY JA”, organizowanym przez PSP nr 6 w Radomiu.

Czytaj więcej...

13.04.2018 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Radomiu odbył się XV Diecezjalny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej „Kocham moją Ojczyznę” – etap regionalny.

Czytaj więcej...

W dniach 15-20.03.2018 klasy 4d, 4f i 5b pod opieką pań: Iwony Bednik-Szymańskiej, Agnieszki Gajewskiej i Anny Jeżak przebywały na zielonej szkole w Domu Wczasów Dziecięcych nr 2 w Sidzinie.

Czytaj więcej...

Grupa naszych siódmoklasistów: Alicja Romanowska, Filip Cieślak, Dawid Gurtat, Mikołaj Ptaszyński, Damian Głogowski, Michał Odzimek, Adam Glita i Jan Wojcieszek pod opieką pani Urszuli Celi wzięła udział w grze miejskiej ,,Niech żyje Polska!” Radom w latach okupacji niemieckiej 1939-1945 r. zorganizowanej przez VII LO im. K. K. Baczyńskiego w Radomiu. 

Czytaj więcej...

2 lutego 2018 r. w ramach współpracy z Caritas Diecezji Radomskiej wolontariusze naszej szkoły  pod opieką p. Elżbiety Skierskiej-Markowicz i p. Ewy Majcher przeprowadzili zbiórkę pieniędzy do puszek.

Czytaj więcej...

14 marca 2018 juz po raz kolejny na szkolnej scenie wystąpili miłośnicy piosenki anglojęzycznej biorący udział w  szkolnym etapie Festiwalu Piosenki Angielskiej Sing Along.

Czytaj więcej...

W ramach prowadzonej w naszej szkole  innowacji filmowej 33 bliżej filmu  2 marca 2018 roku zorganizowano wyjście klas 4-7 do kina HELIOS na film pt.: „Cudowny chłopak”.

Czytaj więcej...

Dnia 7 i 8 marca uczniowie klas I - III naszej szkoły uczestniczyli w Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej pod hasłem Dieta kanapkowa - smaczna i zdrowa

z rekomendacją dr Beaty Trzpil-Zwierzyk, dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej.

Czytaj więcej...

Reprezentacja naszej szkoły, w składzie: Urszula Celi, Ewa Majcher i Ewa Żaczek, wzięła udział w organizowanym przez radomską Resursę V Wielkim Teście Wiedzy

o Radomiu.

Czytaj więcej...

W związku z obchodami Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych"  w naszej szkole odbyło się spotkanie klas siódmych z panem dr Arkadiuszem Kutkowskim, pracownikiem Instytutu Pamięci Narodowej, który przybliżył  naszym  siódmoklasistom  tematykę  związaną z  historią powojennej Polski, w tym Żołnierzy Wyklętych. 

Czytaj więcej...

W lutym Klub Szkół UNICEF działający w naszej szkole, wraz z opiekunkami Katarzyną Karolik-Ruta i Katarzyną Pyciarz, zaangażował się w akcję opartą na Konwencji o prawach dziecka, która stanowi, że dzieci mają prawo do wyrażania swojego zdania.

Czytaj więcej...

9.01.2018r. uczniowie kl. III g odwiedzili lotnisko wojskowe. Na terenie jednostki obejrzeli samoloty jak również mieli możliwość zasiąść za sterami.

Czytaj więcej...

W dniu 12.12.2017r. uczniowie klas czwartych i  5c  pod opieką wychowawców, pań katechetek – A. Pukas i E. Zajączkowskiej, uczestniczyli w wycieczce historyczno-naukowej do Wąchocka i Chęcin. 

Czytaj więcej...

13 grudnia 2017r. w PSP nr 7 w Radomiu już po raz siódmy spotkali się miłośnicy kolęd i pastorałek w języku angielskim.

Czytaj więcej...

W dniu 8 grudnia w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 został rozegrany Finał Halowej Piłki Nożnej Chłopców rocznik 2006 i młodszy w ramach XIV Radomskiej Olimpiady Młodzieży.

Czytaj więcej...

Dobiegły końca finałowe zmagania w unihokeja chłopców kl IV – VI w ramach Radomskiej Olimpiady Młodzieży, które zostały rozgrywane w PSP nr 10.

Czytaj więcej...

Wychowawcy świetlicy na różne sposoby dbają o to, by dzieci spędzające tam czas czuły się dobrze. Zmieniają okolicznościowe wystawki, troszczą się o wszechstronny rozwój podopiecznych.

Czytaj więcej...

5 grudnia 2017 r. o godz. 17:00 wolontariusze naszej szkoły: Julia Łukomska, Natalia Chojnacka, Damian Ziółek, Patrycja Mazan, Karol Stępień, Ania Szczepanowska, Maria Senderowska, Patrycja Krawczyk oraz opiekunki SKW: p. Elżbieta Skierska-Markowicz i p. Ewa Majcher, świętowali Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.

Czytaj więcej...

W dniu 24 listopada 2017 r. dzieci z oddziału przedszkolnego w naszej szkole wraz ze swoimi wychowawcami i panią bibliotekarką Elżbietą Rzeczkowską świętowały Dzień Pluszowego Misia.

Czytaj więcej...

W dniu 10 listopada br. w Parku Leśniczówka odbył się II Szkolny Bieg Niepodległości dla uczniów klas IV - VII zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego.

Czytaj więcej...

22 października 2017 r. odbył się Konecki Turniej Karate O PUCHAR Z ŻELIWA w Końskich. W turnieju brało udział ponad 400 zawodników.

Czytaj więcej...

Uczniowie klasy 3e wraz z wychowawczynią p. Renatą Tamborek przygotowali i przedstawili inscenizację pt.: "Cztery żywioły".

Czytaj więcej...

28 września uczniowie klasy 1 B wzięli udział w kreatywnych zajęciach  w radomskiej siedzibie Lego Briks 4 Kidz.

Czytaj więcej...

W ramach współpracy z Caritas Diecezji Radomskiej   wolontariusze naszej szkoły włączyli się w akcję „Kromka Chleba dla sąsiada” organizowaną przez Caritas Polska.

Czytaj więcej...

19 września uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do Domu Pobytu Dziennego Wigor, by uświetnić uroczyste spotkanie z okazji Dnia Seniora.

Czytaj więcej...

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62

Deklaracja dostępności - kliknij tu