Kontakt

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

Adres szkoły:   26-600 Radom 

ul. Kolberga 5 

Strona szkoły: http://psp33.radom.pl/

Sekretariat 

przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku  

w godzinach 8:00 - 16:00

Telefon:     48 363 75 73 

Tel./fax:     48 363 73 62

 

E-mail szkoły: sekretariat@psp33.radom.pl

 

 „Informujemy, że  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 33 w Radomiu, jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz.”

 

Z inspektorem Ochrony Danych Osobowych w Publicznej Szkole Podstawowej nr 33 w Radomiu możesz skontaktować się za pomocą poczty email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62

Deklaracja dostępności - kliknij tu