2016/17

eTwinning to platforma promująca współpracę dla szkół europejskich za pośrednictwem technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Czytaj więcej...

Z radością i dumą informujemy, że Maciej Popławski – uczeń klasy 2c zdobył III miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Astronomicznym „SKARBY WSZECHŚWIATA W MOJEJ GŁOWIE” zorganizowanym przez Astrobazę i PSP nr 17.

Czytaj więcej...

W dniu 07.06.2017r. odbyła się inscenizacja pt.:"Cała Polska czyta dzieciom", która stanowiła podsumowanie całorocznego projektu prowadzonego w świetlicy pt.: "Książka- mój przyjaciel".

Czytaj więcej...

Nasi uczniowie uczestniczyli w XV Turnieju Piłki Nożnej „Jedlnia Cup” klas IV o Puchar Starosty Radomskiego, który odbył się w ZSO w Jedlni Letnisko.

Czytaj więcej...

Z wielką radością informujemy, że nasi uczniowie odnieśli kolejny wielki sukces w finale XVII Regionalnego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się 3 czerwca 2017r. w Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu . 

Czytaj więcej...

9 czerwca dzieci z oddziałów przedszkolnych, zespół Rytm i uczennice z kl. Vb i Vd z zespołu Moderato zaprezentowały swoje zdolności wokalno - taneczne na Festynie Osiedlowym zorganizowanym przez MOPS i Klub Kwadrat.

Czytaj więcej...

W naszej szkole oprócz zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych są też zupełnie inne „superfajne” spotkania, w czasie których uczymy się odpoczywać, relaksować, bawić, ale też zdobywać nowe umiejętności i wiadomości.

Czytaj więcej...

Dwunastego czerwca 2017 roku odbyły się ostatnie w bieżącym roku szkolnym zajęcia „Teatrzyku Szkolnego” w skład którego  wchodziło 12 uczniów klasy VI D.

Czytaj więcej...

W dniach: 29 i 30 maja uczniowie klas: 3c i 3d pod opieką nauczycielek: p. Iwony Streicher, p. Grażyny Kolmagi i p. Magdaleny Malickiej uczestniczyli w dwudniowej wycieczce Kraków – Zakopane.

Czytaj więcej...

W naszej szkole odbyła się debata czytelnicza na temat „Czy warto czytać?", przeprowadzona w ramach projektu promującego czytelnictwo „Czytelnicze domino”.

Czytaj więcej...

W ramach projektu Czytelnicze domino w Publicznej Szkole Podstawowej nr 33 w Radomiu została przeprowadzona niecodzienna akcja: „Noc czytelnicza”.

Czytaj więcej...

Szkolne Koło SKO działające przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 33 w Radomiu ma zaszczyt ogłosić iż w bieżącym roku szkolnym 2016/2017 jest  NAJLEPIEJ DZIAŁAJĄCYM KOŁEM SKO W REGIONIE-najwięcej  nowo otwartych rachunków dla uczniów.

Czytaj więcej...

5 kwietnia 2017r. uczennice:  Julia Ambryszewska z kl. 3f i Dominika Kołtuniak z 3g reprezentowały naszą szkołę w IX edycji Międzyszkolnego Konkursu „ Pięknego Czytania” organizowanego przez PSP nr 34 w Radomiu. 

Czytaj więcej...

17 marca 2017r. uczniowie klasy 3a wzięli udział w warsztatach ekologicznych „Gospodarka odpadami ważna rzecz, zobaczcie sami!”, zorganizowanych przez PPUH „RADKOM” Sp. z o.o.

Czytaj więcej...

W dniu 17 marca 2017 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Radomiu odbył się XIV Diecezjalny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej "Kocham moją Ojczyznę".

Czytaj więcej...

Z dumą informujemy, że uczennica klasy 6A naszej szkoły Aleksandra Siczek w listopadzie 2016 roku przystąpiła do egzaminu z języka angielskiego PTE Young Learners Springboard, organizowanym przez Pearson.

Czytaj więcej...

Uczniowie klasy 5a i 5c spotkali  się z bogami olimpijskimi. „Spotkanie na Olimpie” to okazja  do pogłębienia wiedzy z  mitologii greckiej.

Czytaj więcej...

W ramach szkolnego świętowanie Bożego Narodzenia uczniowie klas 4, 5 i 6 wraz z nauczycielami obejrzeli przedstawienie jasełek przygotowane przez Teatr Scene, działający przy Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. Św. Filipa Neri.

Czytaj więcej...

11 stycznia uczniowie klasy II d bawili się w teatr. Przygotowali wraz z wychowawczynią p. Iwoną Plewińską przedstawienie pt. „Proszę państwa, oto Rok!”.

Czytaj więcej...

Na zajęciach kółka przyrodniczego prowadzonym przez p. Nicolę Dembską uczniowie kl. 6a przygotowują i przeprowadzają doświadczenia fizyczne i chemiczne pod kierunkiem w.w. nauczyciela.

Czytaj więcej...

W grudniu otrzymaliśmy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego "Multitest 2016", w którym wzięli udział uczniowie klas 5-6 (35 uczniów).

Czytaj więcej...

Kolejny raz uczniowie klas młodszych z naszej szkoły wzięli udział  w Międzyszkolnym Konkursie „Przygoda Misia zawarta w komiksie” organizowanym przez PSP nr 25 w Radomiu z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Czytaj więcej...

Dnia 21 listopada klasy: 4a, 4b, 4d, 5a, 5b, 5c, 6c, 6d, 2c, 2f i 3g udały się do Zespołu Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu w celu wysłuchania koncertu Radomskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej ,,Grandioso” zatytułowanego ,, Uwertura 1812”.

Czytaj więcej...

Składamy serdecznie podziękowania wszystkim uczestnikom akcji "Uczeń - uczniowi" za wielkie, otwarte na potrzeby innych serce, wrażliwość i chęć niesienia pomocy.

Czytaj więcej...

Uczniowie naszej szkoły Kajetan Drabik i Kacper Laskowski z klasy 4b pod opieką pani Anny Jeżak uczestniczyli w III turnieju Gier Planszowych zorganizowanym przez PSP nr 28 w Radomiu oraz Instytut Pamięci Narodowej Delegatury w Radomiu.

Czytaj więcej...

26 października klasa 5b, wraz z wychowawczynią Nicolą Dembską przeniosła się w obszary kosmosu dzięki pobytowi w Astrobazie (PSP nr 17 w Radomiu).

Czytaj więcej...

10 października 2016 r. w Domu Kultury Borki przy ul. Suchej odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Ludowej dla szkół podstawowych pod hasłem „Śpiewamy na ludowo”. Celem konkursu było rozpowszechnianie kultury ludowej.

Czytaj więcej...

Z okazji Święta Szkoły przypadającego  na 21 września uczniowie klas czwartych wraz z wychowawcami wybrali się na rajd integracyjny.

Czytaj więcej...

I. CEL IMPREZY  :  popularyzacja piłki nożnej wśród uczniów naszej szkoły w myśl maksymy ,,mały sport , wielka radość’’, udział w aktywnej formie czynnego wypoczynku i sportowej rywalizacji w czasie wolnym od zajęć lekcyjnych.     

Czytaj więcej...

W miesiącu wrześniu zainaugurowano rozgrywki Szkolnej Ligi Piłki Nożnej Chłopców klas IV-VI. Najwięcej emocji dostarczył pojedynek pomiędzy klasą 6c i 4d,  gdzie decydującą bramkę w wagę zwycięstwa zdobył na dwie minuty przed końcem spotkania Sebastian Frydrych, kl. 6c.

Czytaj więcej...

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62

Deklaracja dostępności - kliknij tu