Nasza szkoła przystąpiła do programu "Twoje dane-twoja sprawa" (organizowanego przez GIODO - Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych), którego głównym celem jest uświadomienie uczniom prawa i obowiązku ochrony swojej prywatności zwłaszcza w Internecie.

W ramach programu w każdej klasie są przeprowadzane lekcje na temat ochrony danych osobowych. Zajmuje się tym p. Elżbieta Rzeczkowska.
W pracę na rzecz programu zaangażowani też zostali członkowie Samorządu Szkolnego wraz z opiekunkami: p. Wiolettą Prawdą -Kwędacz, p. Anetą Zakrzewską, p. Renatą Pierzchalską przy współpracy z p. Elżbietą Rzeczkowską.
Grupa młodych inspektorów GIODO stworzyła harmonogram swoich działań i zaczęła realizować poszczególne punkty. Przeprowadzono prelekcję do Rodziców uczniów klas siódmych przy udziale grupy działającej w Programie, wyświetlono też prezentację przygotowaną przez Aleksandrę Siczek z kl. 7a.
Uczniowie rozdawali też Rodzicom uczniów naszej szkoły przygotowane przez siebie i opiekunów ulotki na temat ochrony danych osobowych.
Na parterze dwie tablice zostały zagospodarowane dla potrzeb w.w. programu. Obecnie znajdują się w nich hasła dotyczące programu. Będziemy tam zamieszczać też zdjęcia i sprawozdania z realizacji poszczególnych działań harmonogramu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii - kliknij tu

i do zapoznania się z treścią prezentacji - kliknij tu.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62