23 października uczniowie klas ósmych pod opieką wychowawców, nauczycieli i doradcy zawodowego uczestniczyli w I Radomskim Festiwalu Kariery zorganizowanym w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery pod hasłem Pasja, Profesja, Powołanie.

11 października 2019 r. w ramach współpracy z Caritas Diecezji Radomskiej wolontariusze naszej szkoły:

Uczniowie klas 7 i 8 Publicznej Szkoły Podstawowej nr 33 w Radomiu uczestniczyli w wyjątkowej wycieczce do Warszawy, której celem było zwiedzanie Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej.

Uczniowie klasy 5d: Mateusz, Adrian, Paulina, Maja, Wiktoria, Krystian, Patryk, Klaudia, którzy po ciężkich zmaganiach zostali Mistrzami Tabliczki Mnożenia, wcielili się w role egzaminatorów.

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz pokazali, że mają wielkie serce, aby wspomóc podopiecznych Stowarzyszenia Charytatywnego im. Bożeny Stawińskiej ?Filcaki wspierają dzieciaki?.

25 września 2019 r. uczniowie klas 1b i 1c odwiedzili miejsca pamięci- tablica znajdująca się na budynku RDLP upamiętniająca ofiary II wojny światowej- leśników

i drzewiarzy.

26 września 2019 r. z okazji Europejskiego Dnia Języków uczniowie spróbowali swoich sił w szkolnym karaoke.

W dniu 30 września br. uczniowie Akademii 33 Radom rozegrali 3 kolejkę spotkań w ramach rozgrywek Radomskiej Ligi Żaków w roczniku 2011.

Kto w świetlicy piszczy?- zwykle pada pytanie, gdy robi się zbyt głośno i wtedy nauczyciele- wychowawcy proponują, co wcale nie jest takie proste, zajęcia, które zaangażują całkiem sporą grupę dzieci o różnych zainteresowaniach. Pomysłów na szczęście nie brakuje!

Miesiąc wrzesień jest w naszej szkole okresem, kiedy wybierany jest samorząd uczniowski.

12 września 2019 r. od godziny 17:00 Wolontariusze z naszej szkoły na prośbę SCM ?ARKA? brali czynny udział w przygotowaniu kilku tysięcy świec na wspólne Święto Młodych.

15 września br. roku została rozegrana 1 kolejka Radomskiej ligi Żaków w roczniku 2011 pomiędzy Akademią 33 Radom a Mundialito Grójec.

Wakacje, wakacje, bo wakacje są od tego,
aby bawić się, aby bawić się na całego!

Społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej nr 33 uczciła 80. Rocznicę wybuchu II wojny światowej