Dwie dziewczynki z dyplomami, wicedyrektorka i nauczycielka

W Ogólnopolskim Konkursie ALBUS 2022 - z biologii i przyrody wyłoniono zwycięzców.

Twarz dziewczynki na tle budynku VI LO

W III Powiatowym Konkursie Biologicznym "Organizm człowieka
i jego zdrowie’’ dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych
z Radomia i Powiatu Radomskiego o tytuł laureata walczyli:

Zdjęcie chłopca

Eryk Kubala uczeń klasy 7d uzyskał w roku szkolnym 2021/22 wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie fotograficznym „Wiosenne potrawy w obiektywie”.

Uczennica z dyplomem obok pani wicedyrektor Terkner
Maja Potrząsaj uczennica kl. 7d w roku szkolnym 2021/22 została stypendystką Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Chłopiec z dyplomem
Mateusz Mazur uczeń kl. 7d w roku szkolnym 2021/22 uzyskał wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie przedmiotowym „Pingwin” z biologii na poziomie klasy 7 szkoły podstawowej.

Dziewczynka z dyplomem, z prawej strony prace plastyczne

I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastyczno-Rowerowym „Zarażeni rowerem – zainspirowani Malczewskim”;

Trzy dziewczynki w różowych koszulkach sportowych, jedna z nich trzyma dyplom, druga puchar, z lewej strony mężczyzna w czerwonej koszulce, wszyscy przodem ustawieni

dziewcząt klas III i IV o Puchar Dyrektora PSP nr 33
w Radomiu 07.06.2022 r.

Dziewczynka, z lewej strony mikrofon

Mówca tak powinien skonstruować przemówienie,
by wyczerpać temat, ale nie wyczerpać słuchaczy.

( Winston Churchill)

Dziewczynka trzymająca w ręku czerwoną różę i dyplom

W dniu 18 maja 2022 r. w klubokawiarni Arka odbyła się XXIII Radomska Gala Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych".

Chłopiec trzymający w jednej ręce dyplom a w drugiej misia

Konkurs recytatorski "Dziecięcy Świat Poezji" odbył się,
w miesiącu kwietniu, w Domu Kultury Borki.

W kwietniu 2021 r. Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich w Radomiu, zorganizował Międzyszkolny konkurs fotograficzny pt. ”Radomska wiosna w obiektywie”.

Gimnastyczka w momencie zrobienia szpagatu, nad nią napis Gdańsk

Miło nam poinformować o sukcesie Oliwii Bonieckiej,