Aktualności

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznej XII edycji akcji „Uczeń-uczniowi” za wielkie i otwarte na potrzeby innych serca, wrażliwość i chęć niesienia pomocy.

16 października 2021 r. przypada 43. rocznica wyboru świętego Polaka - kardynała Karola Wojtyły na Papieża.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Zmiany klimatyczne przyczyniają się do tego, że spotykamy się z coraz bardziej gwałtownymi zjawiskami atmosferycznymi.

Z okazji Dnia Chłopaka klasa 8a odwiedziła radomskie centrum iluzji i trickartu Trickorama.

Zapraszamy w każdy piątek podczas długiej przerwy na niezwykle ciekawą podróż w świat Bajek robotów!

29 września 2021 r. odbyły się wybory Przewodniczącego i Opiekuna Samorządu Uczniowskiego w PSP nr 33 w Radomiu.

Niepostrzeżenie upłynął pierwszy miesiąc zajęć i zabaw w świetlicy szkolnej.

W dniu 5 października 2021 roku odbyła się akademia z okazji 31 rocznicy zjednoczenia Niemiec,

Na Dzień Chłopaka klasa 2c wybrała się do Akademii Robotyki LEGO.

W dniach 23-25 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji Kwiaty za Elektrograty, zorganizowanej przez Castoramę.

24 września 2021 r. odbyła się debata kandydatów na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej przed lekturą stały.

Rada rodziców szkoły PSP 33 w Radomiu w trakcie spotkania przedstawicieli wszystkich oddziałów w dniu 15 września 2021 przegłosowała wysokość składki rocznej w roku szkolnym 2021/2022.

Dnia 21.09.2021r. odbyła się wycieczka integracyjna klas 4 do Szkółki Leśnej Przejazd.

Rada Rodziców Szkoły PSP 33 w Radomiu w trakcie zebrania w dniu 22 września, dokonała przeglądu ofert oraz wyboru firmy ubezpieczeniowej dla uczniów naszej szkoły.

Zainteresowani rodzice wypełniają deklaracje i kwestionariusze i przekazują wychowawcom podczas zebrania lub do sekretariatu szkoły do 10  września 2021 r. do godz. 16.00.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości ślubowania uczniów klas pierwszych.

Witamy na naszej nowej szkolnej stronie internetowej. Strona jest wciąż w modernizacji. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. Ostateczna wersja już wkrótce. Archiwalne wiadomości znajdziemy klikając tu.