Trzy książki jedna na drugiej

Nasza biblioteka wzbogaciła się o bardzo cenne pozycje.

Zapraszamy do biblioteki i wypożyczania ich.

Nowe pozycje książkowe w bibliotece - kliknij tu

Książki na półce regału

mgr Anna Franaszczyk

mgr Elżbieta Rzeczkowska

Uczniowie podczas wycieczki do biblioteki

W dniu 14 kwietnia uczestniczyliśmy w podsumowaniu projektu Radomskie harce z książką, realizowanego we współpracy
z Biblioteką Pedagogiczną.

Pan Dyrektor z ogromnym ołówkiem z papieru, kolor niebieski
W dniu 17 kwietnia 2023 r. w naszej szkole odbyło się przyjęcie Uczniów Klas Pierwszych w poczet czytelników szkolnej biblioteki.

Rozłożona ksiązka a nad nią tekst: Sleeveface, czyli ubierz się w książkę w ramach projektu czytelniczego

Sleeveface to inspirująca zabawa.

Dwie dziewczynki trzymające dyplomy

20 kwietnia 2023 roku w Bibliotece Pedagogicznej odbył się Koncert Laureatów VII Regionalnego Konkursu Pięknego Czytania.

Uczniowie w bibliotece, pani z nimi

W dniu 14 kwietnia 2023 r. biblioteka szkolna gościła w swoich progach Dzieci z oddziałów przedszkolnych.

Pani Anna Franaszczyk objaśniająca wyświetlane obrazy dotyczące dziejów książki

Dnia 13 stycznia 2022r. uczniowie klasy IIIb i IIIc wraz z dziećmi uczęszczającymi do świetlicy szkolnej obejrzeli prezentację pt. Dzieje książki.