Uczniowie naszej szkoły kolejny raz pokazali, że mają wielkie serce, aby wspomóc podopiecznych Stowarzyszenia Charytatywnego im. Bożeny Stawińskiej ?Filcaki wspierają dzieciaki?.

W konkursie wzięli udział uczniowie kl. I-VII:

1a - Aleksandra Nagrodzka
7b - Ewa Brudnias
7d - Natalia Gogacz
7d - Wiktor Maj

Prace zostaną wyeksponowane na wystawie w dniach 17-19.10.2019 r. w Domu Kultury ?Borki? przy ul. Suchej 2 w Radomiu, w godzinach 14-19 i wystawione na sprzedaż, dochód zostanie przeznaczony na wsparcie podopiecznych stowarzyszenia.

Uroczyste wręczenie dyplomów dla wszystkich uczestników i opiekunów (wychowawców klas I-III, nauczycieli plastyki w kl. IV-VIII) oraz nagród przyznanych przez komisję konkursową, odbędzie się w dniu 19.10.2019 r. o godz.17.30 w Domu Kultury ?Borki?.
Oprócz prac wytypowanych przez komisję zostanie przyznana nagroda publiczności, a spośród głosujących również zostanie wylosowana nagroda.
Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Uczniom, Rodzicom oraz Wychowawcom klas I-III za zaangażowanie i udział w konkursie.

Szkolny koordynator konkursu ? Iwona Bednik-Szymańska