Osoby pakujące w kartony artykuły chemiczne i spożywcze

Po raz dziesiąty społeczność naszej szkoły przygotowała dary
w ramach akcji „Szlachetna Paczka”.

W tym roku nasza pomoc dotarła do samotnej mamy wychowującej dwóch chorych synów.
W czwartek 14 grudnia, po zajęciach szkolnych, nasi wolontariusze rozpoczęli pakowanie paczek.

W piątek 15 grudnia zapakowaliśmy i oznaczyliśmy dwadzieścia jeden paczek.
W sobotę 16 grudnia dary zostały przewiezione do magazynu i przekazane wolontariuszowi, który był odpowiedzialny za dostarczenie „Szlachetnej Paczki” rodzinie.
Udało się nam zebrać bardzo dużo produktów: żywności, środków czystości.

Z zebranych środków finansowych zakupiliśmy, m.in. kanapę i fotel do spania, buty, kurtkę, bluzy dla chłopców.

Spełniliśmy wszystkie potrzeby rodziny, dla której organizowaliśmy w tym roku pomoc.
Bardzo serdecznie dziękujemy dyrekcji, wszystkim nauczycielom, pracownikom, uczniom naszej szkoły i ich rodzicom, których dar serca pomoże przeżyć radośnie zbliżające się Święta Bożego Narodzenia obdarowanej rodzinie.

Wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu oraz opiekunki SKW:
Urszula Banatowska, Elżbieta Skierska-Markowicz

Osoby stojące przy paczkach, wersalce i fotelu