Osoby w świetlicy i robociki VEX

W ramach Tygodnia Bezpiecznego Internetu zorganizowano
w świetlicy zajęcia „Bezpieczni w sieci”.

Uczniowie czekają na druk z drukarki 3d

W roku szkolnym 2023/2024 kontynuujemy zajęcia z pomocami dydaktycznymi zakupionymi w ramach programu „Laboratoria przyszłości”.

Uczniowie w okularach google VR
W czerwcu pani Sylwia Łata - Alot, mówiąc językiem nowych technologii, zabrała uczniów, ale i Dyrektora PSP 33

Dron

DRON pozyskany w ramach projektu Laboratoria Przyszłości został zaprezentowany i wykorzystany w czasie festynu rodzinnego.

Hafciarka i materiał z haftem

Na zajęciach w ramach projektu Laboratoria Przyszłości uczyliśmy się obsługiwać hafciarkę.

Breloczki

Na lekcjach informatyki w klasach IV – VI odbyły się zajęcia kodowania robotów Vex.

Osoby w białych fartuchach robiące eksperymenty chemiczne

Doświadczenia szkolne (i znacznie więcej) zgodne z podstawą programową, które młodzież wykonuje samodzielnie.

Uczeń przy komputerze

W styczniu uczniowie klas 8a, 7a, 5a w ramach programu Laboratoria Przyszłości programowali roboty.

Uczniowie w goglach VR

W poniedziałek 23 stycznia panie: Sylwia Łata-Alot i Grażyna Kolmaga na zintegrowanej lekcji biologii i fizyki zabrały klasę 8e
w wirtualny świat za pomocą gogli VR.

Uczniowie pracujący z robotami

8 grudnia uczniowie klasy 4b mieli prawdziwe łamanie głowy!

Uczniowie i roboty VEX

W grudniu uczniowie klas 6d, 6c, 5c w ramach programu Laboratoria Przyszłości programowali roboty VEX.

Uczniowie w kapeluszach, na zielonym tle

Dzięki sprzętowi, który szkoła otrzymała w ramach programu Laboratoria Przyszłości, możliwe było stworzenie szkolnego studia zdjęciowego.

Logo, napis Laboratoria Przyszłości

Laboratoria Przyszłości to Program skierowany do szkół podstawowych oraz ogólnokształcących szkół artystycznych.

Drukarka 3d w trakcie pracy

Laboratoria Przyszłości to program, którego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów.