Osoby, które się wybrały do teatru

15 czerwca chętni uczniowie z klas 4-8 uczestniczyli w wycieczce

do Teatru Capitol w Warszawie, której głównym celem było obejrzenie musicalu dla dzieci i młodzieży pt. Kopciuszek.

Spektakl okazał się jednak współczesną interpretacją klasycznej baśni braci Grimm, która zaskoczyła poczuciem humoru, efektami specjalnymi i oczywiście piękną muzyką. Interaktywna forma przyczyniła się do nieoczekiwanych zwrotów akcji, doprowadzając widzów do ponadczasowego przesłania: przyjaźń i miłość są najważniejszymi wartościami w życiu, dlatego współczesny młody człowiek musi zweryfikować w swoim świecie cyberprzestrzeni, co jest dobre, a co złe.

Czy rzesze followersów, lajków pod zdjęciami i filmikami na Instagramie, Facebooku, czy kanałach Youtube są ważniejsze od koleżeństwa w realu

Dla uczestników wycieczki odpowiedź była prosta: nie. To  wspólnie spędzony czas przyniósł radość.

Wszystko zwiastuje, że teatralne podsumowania roku szkolnego staną się tradycją.

opiekunki: Agnieszka Kutkowska,

Marzena Tomczyk – Maciejewska,

Edyta Okomska

Osoby, które czekały na sztukę w teatrze