Chłopcy z dyplomami

Uczniowie ósmych klas po raz kolejny mieli szansę sprawdzić swoje umiejętności językowe w regionalnym konkursie FLY to B2

First, organizowanym przez Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne Cambridge English PL 214 City College
w Radomiu. Konkurs FLY to B2 First ma formę egzaminu B2 First for Schools, w tych częściach, które są tożsame z polskim egzaminem ósmoklasisty. Pozostałe zadania odpowiadają formule egzaminu ósmoklasisty.
Konkurs jest tak skonstruowany aby służył uczestnikom jako ćwiczenie przed egzaminem z języka angielskiego na koniec szkoły podstawowej.
Spośród uczniów naszej szkoły do finału tego niezwykle popularnego ale jednocześnie trudnego konkursu dotarli Kacper Nagrodzki (kl 8b) i Albert Kapturski (kl 8b).
Z przyjemnością informujemy, iż obydwaj nasi uczniowie znaleźli się w gronie najlepszych finalistów i otrzymali WYRÓŻNIENIA.
Serdecznie gratulujemy sukcesu, umiejętności językowych i wytrwałości w ich doskonaleniu.

Agata Kwiecień-Żyła - szkolny opiekun konkursu

Chłopiec z dyplomem

Chłopcy z dyplomami

Relację z gali finałowej można obejrzeć klikając tu.