Książka rozłożona wśród stosów książek

15 marca w naszej szkole odbył się Regionalny Konkurs Czytelniczy - Czytanie jest podróżą pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty, organizator: Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.

Gościliśmy w naszej szkole oczytaną młodzież z klas 6-8 ze szkół podstawowych z Radomia i okolic.
Uczniowie zmierzyli się z testem sprawdzającym znajomość powieści z konkursowej listy lektur z wybranej kategorii: powieści fantastyczne albo powieści obyczajowe. Naszą szkołę reprezentowały cztery uczennice: Lena Opałka z 6b, Aleksandra Woźniak z 7a, Agnieszka Gizińska z 8b oraz Paulina Maj z klasy 8d.
Miło nam poinformować, że do finału zakwalifikowały się: Agnieszka Gizińska z klasy 8b i Aleksandra Woźniak z klasy 7a.
Finał konkursu odbędzie się 25 kwietnia 2023 roku w Młodzieżowym Domu Kultury
im. Heleny Stadnickiej w Radomiu.
Gratulujemy i trzymamy kciuki.

Uczniowie podczas konkursu