Dzieci z pluszowymi misiami

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu
- Pluszowy Miś.

Dzień Pluszowego Misia jest obchodzony na całym świecie.
Są miejsca, w których ten dzień jest wyjątkowo celebrowany
- tak też było w naszej szkole 27 listopada.

Każdy kto miał ochotę wziął do szkoły ukochanego misia.

Zaroiło się na korytarzach od białych, brunatnych, beżowych, różowych i niebieskich niedźwiadków.

W świetlicy przez cały dzień dzieci pisały listy do misia, życzenia, rysowały portrety
i fotografowały się ze swoimi pluszakami.

Tego dnia odbyło się również „Misiowe spotkanie przy miodku".

Na spotkanie przybyli goście - miłośnicy pluszowych misiów: panie wicedyrektorki: Lucyna Stępień i Edyta Sobieraj, dzieci z oddziału "O" z wychowawczynią p. Jolantą Hajduk oraz grupa przedszkolna z PP nr 17 z wychowawczynią p. Gabrielą Kamińską.

Uczniowie klas 2a i 2b przedstawili swoim młodszym kolegom i koleżankom historię święta Pluszowego Misia oraz sylwetki najbardziej znanych misiów.

Były też zagadki, piosenki i filmy.

Zaproszone dzieci wykonały portrety misiów metodą origami.

To sympatyczne spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem - tym co misie lubią najbardziej - pierniczkami i wafelkami z miodem.

Miłośnicy Pluszowego Misia

Osoby z misiami