Kobieta, mężczyzna i dziewczynka pomiędzy nimi, która trzyma złoty sportowy puchar i dyplom

W dniu 21.03.2024r. w hali PSP nr 33 w Radomiu odbył się Finał Międzypowiatowy Ziemi Radomskiej w mini piłce siatkowej dziewcząt.

W zawodach udział wzięły zawodniczki: z Publicznej Szkoły Podstawowej w Lipsku, Szkoły Podstawowej w Iłży i gospodynie turnieju z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 33 w Radomiu.
Uczennice naszej szkoły z kompletem zwycięstw uzyskały awans do XXVI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbędą się na przełomie kwietnia/maja 2024 r.

Reprezentacja PSP nr 33 w mini piłce siatkowej dziewcząt:
Lena Iskra, Sonia Włodek, Zuzanna Wilk, Zofia Sawczuk, Julia Podkowa, Natalia Pawlak, Karolina Łochowska, Joanna Szpekcińska, Klaudia Boruch, Amelia Stysiak, Alicja Grzybowska.

Trenerem zespołu jest Krzysztof Kubik.

Gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów.

Osoby w sali gimnastycznej