Na niebieskim tle żółty napis: RADA RODZICÓW PRZY PSP 33

Drogi Rodzicu!

Musisz wiedzieć, że to, co robimy, to nie jest praca dla dyrektora, dla nauczycieli, ale dla naszych własnych dzieci – aby ich szkoła była bezpieczniejsza, ładniejsza, ciekawsza.

Skład Rady Rodziców na rok szkolny 2023/2024

1.Urszula Jaworska - przewodniczący Rady Rodziców
2.Karol Ratyński - wiceprzewodniczący Rady Rodziców
3.Anna Ostrach - skarbnik Rady Rodziców
4. Martyna Szara - sekretarz Rady Rodziców
Wszelakimi sprawami odnośnie ubezpieczenia i informacji zajmuje się Pani Anna Ostrach.
Rada Rodziców służy pomocą.

Rada Rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej nr 33 w Radomiu zwraca się do Państwa z prośbą o dokonywanie wpłat na rzecz Rady Rodziców w kwocie 60 zł na pierwsze dziecko, w kwocie 40 zł na drugie i każde kolejne 20 zł. Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych dzieci, a to ich dobro jest dla nas najważniejsze.

Dzięki wpłatom możemy wspierać i nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności uczniów naszej szkoły. Dofinansowujemy nie tylko różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i naukowe, nagrody itp. Każda wpłacona złotówka trafia do naszych dzieci pod różnymi postaciami. Bardzo chcielibyśmy pomóc dofinansować wszystkie wartościowe, wymagające wsparcia inicjatywy. Nasz budżet nie jest jednak bez granic. W związku z powyższym zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich rodziców, którym z różnych względów umknęła kwestia wpłaty, o wsparcie finansowe.

Pieniądze można wpłacać:

1. W sekretariacie Szkoły w godzinach 7:30 - 14:30.
  2. U przedstawicieli Rady Rodziców w czasie zebrań rodziców.
  3. Na konto bankowe:

Rada Rodziców przy PSP Nr 33 w Radomiu ul. Kolberga 5 26-600 Radom

numer konta: 51 1240 3259 1111 0000 2989 3298

W tytule wpłaty proszę wpisać imię i nazwisko oraz klasę ucznia.

Sugerowana niezmiennie od kilku lat wysokość wpłaty to 60 zł rocznie. Biorąc pod uwagę, że rok szkolny trwa 10 miesięcy to jedynie 6 zł/miesięcznie!

Pozdrawiamy, dziękując za zrozumienie i okazane dotychczas wsparcie.