Rozejrzyj się wokół na świat- pomóż choć trochę- Bądź coś wart!

Od lat wspieramy schronisko w Radomiu oraz okoliczne przytuliska dla bezdomnych zwierząt, żeby chociaż trochę poprawić im pobyt w tych miejscach. Bardzo cieszy postawa naszej szkolnej społeczności, która i tym razem nie zawiodła; przekazaliśmy 35 kg karmy suchej, 20kg karmy w puszkach, 4 koce, 3 obroże

i smycze, 2 miski. Potrzeby są duże i dlatego każde najmniejsze wsparcie dla czworonogów jest bardzo ważne. Schronisko to najsmutniejszy obraz ludzkiej bezduszności; to tu widzi się wciśnięte w siatkę klatek czarne noski i wodzące za nami oczy pełne smutku, tęsknoty a zarazem nadziei. Bo serca tych czworonożnych włochaczy przepełnione są miłością, którą chcą obdarzyć tych, którzy ich przygarną.

Wszystkim, którzy wzięli udział w tej akcji serdecznie dziękujemy i czekamy na jeszcze.

p. Nicola Dembska i uczniowie kl. 7c