Zapraszamy do obejrzenia filmu o naszej szkole. W tym celu należy kliknąć poniżej umieszczone zdjęcie szkoły.

Nasza szkoła wygląda teraz jak na poniższych zdjęciach. Na miejscu starej sali gimnastycznej i łącznika powstał: nowy dwukondygnacyjny budynek połączony przejściem wewnętrznym ze starym budynkiem oraz nowa wspaniała sala gimnastyczna.

W nowym budynku jest: sześć dodatkowych sal lekcyjnych, kuchnia i stołówka, dwie świetlice dla najmłodszych uczniów. Oprócz tego dzieci mają do dyspozycji wielofunkcyjne boisko z syntetyczną nawierzchnią o wymiarach 44 na 24 metry wyposażone w sprzęt do gry w piłkę ręczną, koszykówkę, siatkówkę i tenisa.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Deklaracja dostępności - kliknij tu