Karnawał to czas zimowych zabaw. Kojarzony jest głównie z balami maskowymi.

W związku z tym uczniowie uczęszczający do świetlicy wykonali pięknie zdobione maski karnawałowe.

W tym czasie, dnia 14 lutego, obchodziliśmy także święto zakochanych. Walentynki to wspaniała okazja do wyrażenia wzajemnej sympatii w formie karty walentynkowej wraz z życzeniami. Aby tradycji stało się za dość wychowawcy świetlicy przygotowali pocztę walentynkową, która cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Dodatkowo każdy mógł zrobić pamiątkowe zdjęcie w bajkowej foto budce. Sprawiło to dzieciom wiele radości

i wywołało uśmiech na twarzach wielu z nich.

Deklaracja dostępności - kliknij tu