W tym dniu uczniowie, rodzice i nauczyciele naszej szkoły po raz drugi wzięli udział w akcji charytatywnej – Różowa kokardka.

Kolor ten symbolizuje profilaktykę przeciwnowotworową. Inicjatorem akcji jest Stowarzyszenie Charytatywne im. Bożeny Stawińskiej Filcaki wspierają dzieciaki, której celem jest zbieranie środków na pomoc dla osób chorych na nowotwory.

W tym roku wspieramy ucznia klasy 5a – Kacpra. Kolor różowy pojawił się w naszym stroju, a świadczą o tym przesłane od uczniów i nauczycieli zdjęcia.

Kacperku, życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia, czekamy na Ciebie i jesteśmy z Tobą.

Dziękujemy za pomoc i empatię Wszystkim, którzy w różny sposób wsparli nasze przedsięwzięcie, Samorządowi Uczniowskiemu oraz klasie 5a z wychowawczynią .
ŻYCZYMY DUŻO ZDROWIA.

Koordynatorzy: Iwona Bednik-Szymańska i Alicja Rutkowska