11 grudnia 2020r. został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek dla klas 0-3.

Ze względu na sytuację i funkcjonowanie szkoły w czasie pandemii, konkurs odbył się w innej niż dotychczas formule. Uczestnicy konkursu przesłali film z nagraniem swojego występu: Jury oceniając występ brało pod uwagę dobór repertuaru, interpretację, muzykalność, warunki głosowe i wrażenie artystyczne.

Poziom konkursu był wysoki, wyrównany. Uczestnicy zaprezentowali bogaty repertuar, który obejmował staropolskie kolędy i pastorałki, jak i współczesne piosenki świąteczne.
Laureatami konkursu zostali:
1. Amelia Stysiak 2b - I miejsce
2. Laura Miłosz 3a - II miejsce
3. Błażej Zygadło 2c - III miejsce
Jury przyznało liczne wyróżnienia.

Deklaracja dostępności - kliknij tu