Wszystkich poliglotów z klas 4-8 zapraszamy do wspólnej zabawy z okazji Europejskiego Dnia Języków.

Nagraj krótki filmik w wylosowanym języku obcym. Losowanie będzie przeprowadzone w dn. 22-23.09.2020, organizatorzy odwiedzą Was w czasie lekcji.

• Przywitaj się

• Przedstaw się

• Powiedz, skąd jesteś

• Powiedz, co lubisz robić

Gotowy filmik prześlij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do piątku 25.09.2020. Przesłane nagrania zostaną umieszczone na stronie Internetowej szkoły.

Udanej zabawy!

Nauczyciele języków obcych