Przez kilka dnia nasze działania w świetlicy oscylowały wokół tematu ochrony Ziemi.
Rozmawialiśmy o tym, co zagraża naszej planecie oraz co my - dzieci - możemy zrobić, aby ją chronić na co dzień.
W ramach zajęć wykonaliśmy plakaty o tematyce ekologicznej, obejrzeliśmy film edukacyjny oraz pomyślnie rozwiązaliśmy Test Młodego Ekologa, utrwalając zdobytą wiedzę.
Nie zabrakło także elementów artystycznych - naszej pięknej planecie zaśpiewaliśmy piosenkę Ziemia - wyspa zielona.
Podjęte działania miały na celu rozwijanie świadomości ekologicznej dzieci oraz kształtowanie postaw odpowiedzialności za środowisko naturalne.






