Dzieci trzymają wieniec z kwiatów, są odwrócone tyłem, za nimi widzowie

Zakończył się pierwszy etap ogólnopolskiego konkursu matematycznego „Puchacz Piotr” dla uczniów klas I – III.

Celem konkursu było zachęcenie dzieci do podejmowania niestandardowych wyzwań matematycznych, pogłębianie umiejętności i wiedzy z zakresu matematyki, pobudzanie twórczego myślenia oraz rozwijanie umiejętności stosowania zdobytej wiedzy w praktyce.
W pierwszym etapie konkursu, który odbył się 10 marca, wzięło udział 35 uczniów naszej szkoły.
Z satysfakcją informujemy, że do drugiego międzyszkolnego etapu konkurs zakwalifikowało się 10 uczniów.
Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom.
Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach konkursowych!

 Uczniowie siedzący przy stolikach, mają na stolikach kartki

 Uczniowie siedzący przy stolikach, przed nimi panie dwie