Dzieci trzymają wieniec z kwiatów, są odwrócone tyłem, za nimi widzowie

W lutym 2025 r. ponad pół tysiąca Seniorów Radomia bawiło się podczas VII Balu Seniora.

Ta wyjątkowa impreza pełna muzyki, tańca i świetnej atmosfery odbyła się w hali Radomskiego Centrum Sportu. Głównymi organizatorami zabawy byli: Urząd Miejski w Radomiu oraz Stowarzyszenie Centrum Młodzieży "Arka" w Radomiu.
W ramach współpracy z SCM „Arka” wolontariusze z naszej szkoły pod opieką pani Urszuli Banatowskiej: Kinga Zawisza, Antoni Wójcik, Miłosz Kutkowski, Klementyna Makuch, Natalia Pawlak, Kornelia Urbańska, Julia Podkowa, Zofia Sawczuk, Laura Miłosz, Hanna Grzegorzewska, Zuzanna Wilk, Maja Prokop, Rozalia Bębenek, Liliana Grzyb– pomagali przy rozdawaniu posiłków.
Dziękujemy wspaniałym Wolontariuszkom z PSP 33 za posługę naszym kochanym Seniorom.

 Uczniowie z naszej szkoły podczas Balu Seniora

 Uczniowie z naszej szkoły podczas Balu Seniora

 Uczniowie z naszej szkoły podczas Balu Seniora

 Uczniowie z naszej szkoły podczas Balu Seniora

 Uczniowie z naszej szkoły podczas Balu Seniora

 Uczniowie z naszej szkoły podczas Balu Seniora

 Uczniowie z naszej szkoły podczas Balu Seniora

 Uczniowie z naszej szkoły podczas Balu Seniora