Dziewczynka trzymająca w ręku czerwoną różę i dyplom

W dniu 18 maja 2022 r. w klubokawiarni Arka odbyła się XXIII Radomska Gala Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych".

Była to doskonała okazja do podziękowania młodym wolontariuszom i wolontariuszkom za ich pracę, i zaangażowanie na rzecz potrzebujących.

Dwie stojące osoby, chłopak i dziewczyna, mikrofon, obok nich z lewej strony widać baner z napisem Arka w żółtym kolorze na niebieskim tle.

Galę poprowadzili: wolontariuszka Wiktoria Figarska (absolwentka naszej szkoły)
i wolontariusz Oskar Cibor.
W bieżącym roku do konkursu nominowano 17 osób. Z naszej szkoły nominację uzyskały wolontariuszki z klasy 7b.

Trzy dziewczynki stoją z dyplomami, za nimi tablica multimedialna i napis Gala 8 Wspaniałych

Od lewej strony: Agnieszka Gizińska, Adrianna Utkowska i Laura Wójcik.
Podczas Gali poznaliśmy Laureatów Konkursu.
A oto Wspaniali Wolontariusze - Laureaci: Zuzanna Wróbel z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jedlni, Zuzanna Rokita z PSP nr 2 w Radomiu, Antoni Grosicki
z PSP nr 34 w Radomiu, Dominika Kalita z PSP nr 6 w Radomiu, Zofia Grudzień
z PSP nr 34 w Radomiu, Wiktoria Kobylańska z XI LO w Radomiu, Aleksandra Kucharska z II LO w Radomiu, Laura Wójcik z PSP nr 33 w Radomiu.

Z lewej strony mężczyzna, obok niego osiem osób z dyplomami i kwiatkami, na nimi napis Gala 9 Wspaniałych

Wszystkim Laureatom gratulacje złożył pan Jerzy Zawodnik, wiceprezydent Radomia.

GRATULUJEMY !!!

DZIĘKUJEMY !!!