Dzieci trzymają wieniec z kwiatów, są odwrócone tyłem, za nimi widzowie

W piątek 13.02.2026r. z okazji Walentynek w hali XIII LO odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt.

Do zawodów przystąpiło 12 drużyn z Radomia i powiatu radomskiego. 
Bardzo dobrze w turnieju zaprezentowały się uczennice PSP 33, które zajęły pierwsze miejsce w grupie eliminacyjnej. 
W meczach decydujących o medalach pokonały reprezentację PSP 29.
W spotkaniu o I miejsce nieznacznie uległy PSP 34 ostatecznie zajmując wysokie II miejsce.
Gratulujemy!

 Uczennice w strojach sportowych wraz z trenerem

 Uczennice w strojach sportowych wraz z trenerem

 Uczennice w strojach sportowych wraz z trenerami