Dzieci trzymają wieniec z kwiatów, są odwrócone tyłem, za nimi widzowie

Dnia 19 marca 2026 r. odbyła się konferencja przyrodnicza pod hasłem Las - nasz azyl, zorganizowana przez Zarząd Regionu Ligi Ochrony Przyrody oraz Dyrekcję Lasów Państwowych w Radomiu.

W wydarzeniu uczestniczyły opiekunki szkolnego koła LOP - pani Agnieszka Figarska-Siwiec  oraz pani Grażyna Kolmaga, wspierając naszych młodych miłośników natury.
Konferencja była również okazją do podsumowania etapu regionalnego XXXIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Mój las oraz projektu edukacyjnego Przyroda w czterech porach roku.
Z ogromną radością ogłaszamy sukcesy naszych uczniów: 
W konkursie Mój las:
Liliana Kowalska - uczennica klasy 6d zdobyła I miejsce,
Aleksandra Sroka - uczennica klasy 1b oraz Miłosz Kowalski - uczeń klasy 4c otrzymali wyróżnienia.
W projekcie edukacyjnym Przyroda w czterech porach roku nasi uczniowie również odnieśli znaczący sukces:
Liliana Kowalska - uczennica klasy 6d - I miejsce,
Natalia Maj - uczennica klasy 8c - I miejsce.
Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w naszej szkole dnia 24 marca 2026 r. - uczniowie z dumą odebrali nagrody i dyplomy z rąk pani wicedyrektor Liliany Terkner, w uznaniu za swoje osiągnięcia i zaangażowanie.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom! Wasza pasja, wiedza i zaangażowanie są inspiracją dla całej społeczności szkolnej.

 Uczniowie są z nauczycielkami i trzymają dyplomy i nagrody

 Cztery osoby, trzy kobiety i jeden mężczyzna