Dzieci trzymają wieniec z kwiatów, są odwrócone tyłem, za nimi widzowie

5 grudnia 2025 r. odbył się VII Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły dla uczniów klas IV - VIII.
Miło nam poinformować o jego wynikach:
I miejsce: Franciszek Gawrjołek - klasa 8a
II miejsce: Leon Nowak - klasa 5b
III miejsce: Jakub Kwiatkowski - klasa 8c
IV miejsce: Olaf Mikołajewski klasa 7a, Jędrzej Nowak - klasa 8c
                   i Tymoteusz Podkowa -   klasa 6b
Zwycięzcy otrzymali puchary i pamiątkowe dyplomy i jak przystało na mikołajkowy dzień - słodycze.
Gratulujemy również wyrównanego i wysokiego poziomu gry pozostałym uczestnikom.
Organizatorzy: Justyna Głogowska i Ilona Ślusarczuk

Uczniowie grający w szachy, trzymający dyplomy, kilka obrazków