W lutym odbył się szkolny konkurs Dzień Bezpiecznego Internetu 2026 #Działajmy razem.
Uczniowie wykonywali prace w dwóch kategoriach:
Klasy 4-6: Plakat w edytorze grafiki
Klasy 6-8: Prezentacja multimedialna
Wyniki konkursu:
Kategoria Prezentacja multimedialna:
1. Dawid Molenda kl. 8c
2. Krzysztof Stróżyk kl. 7b
3. Hanna Ofiara kl. 7c
Wyróżnienie - Lena Wojtala kl. 6c
Kategoria Plakat:
1. Pola Morgaś kl. 4b
2. Marcel Mierzwa kl. 5b
3. Filip Głuchowski kl. 4b
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy!






