Dziewczynka z dyplomem i różą

W dniu 16 maja 2023 r. w klubokawiarni "Arka" odbyła się XXIV Radomska Gala Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych".

Była to doskonała okazja do podziękowania młodym wolontariuszom i wolontariuszkom za ich pracę i zaangażowanie na rzecz potrzebujących.

Z naszej szkoły nominację uzyskały wolontariuszki z klasy 8b: Agnieszka Gizińska
i Julia Miłosz.

Obie dziewczynki zaangażowane są w szkolny wolontariat od pięciu lat.

W jego ramach pomagają starszej pani, biorą udział w wielu akcjach typu: zbiórki żywności, Bal Seniora, Radomskie Dni Godności. Oprócz wolontariatu mają wiele różnych pasji m.in.: akrobatykę i muzykę.

W czasie Gali mogliśmy posłuchać występu wokalnego naszych dwóch absolwentek: Wiktorii Figarskiej oraz Aleksandry Woźniak.

Prezes i wiceprezes Arki podziękowali wszystkim wolontariuszom za ich pracę
i poświęcenie.

Wszyscy usłyszeliśmy motto przyświecające "Arce": "Branie wypełnia ręce, a dawanie serce".

GRATULUJEMY !!! DZIĘKUJEMY !!! ŻYCZYMY WYTRWAŁOŚCI W POMAGANIU!!!

Opiekunki: Elżbieta Skierska - Markowicz, Urszula Banatowska

Dorosła kobieta i trzy dziewczynki
Dyplom dla Agnieszki
Słowa uznania od Księdza Biskupa