Dzieci trzymają wieniec z kwiatów, są odwrócone tyłem, za nimi widzowie

10 kwietnia w Młodzieżowym Domu Kultury odbył się XXI Regionalny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej pod hasłem „Kocham moją Ojczyznę”.

Jego celem było rozwijanie talentów artystycznych dzieci i młodzieży, kształtowanie postaw patriotycznych oraz budowanie więzi z Ojczyzną poprzez piękno pieśni i poezji.
Naszą szkołę z dumą reprezentowały dzieci z oddziału przedszkolnego. W kategorii „zespoły” konkursu pieśni zdobyły I miejsce, zapewniając sobie awans do kolejnego etapu – konkursu diecezjalnego, który odbędzie się w Końskich.
W kategorii recytacji również odnieśliśmy sukcesy – II miejsce zdobył Szymon Zieliński, natomiast III miejsce zajął Mikołaj Mirowski.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy powodzenia w dalszym etapie konkursu!

 Uczniowie z nagrodami i z osobami dorosłymi na scenie

 Uczniowie z nagrodami i z osobami dorosłymi na scenie