Dzieci trzymają wieniec z kwiatów, są odwrócone tyłem, za nimi widzowie

Z satysfakcją informujemy, że  uczniowie naszej szkoły zajęli III miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Mistrzowie na start, zorganizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 18 im. Komisji Edukacji Narodowej  w Radomiu.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań uczniów naukami ścisłymi, poszerzanie wiedzy z zakresu nauk przyrodniczych, a także popularyzacja wiedzy matematycznej i przyrodniczej. Istotnym elementem przedsięwzięcia było również kształcenie umiejętności logicznego myślenia.
Naszą szkołę reprezentował trzyosobowy zespół w składzie:
Aleksandra Żyszczyńska - klasa 7a
Patryk  Misiuk - klasa 7b
Kacper Lewandowski - klasa 7c
W konkursie uczestniczyło 13 placówek oświatowych, co świadczy o wysokim poziomie rywalizacji. Nasi uczniowie wykazali się szeroką wiedzą, umiejętnością jej praktycznego wykorzystania oraz dużym zaangażowaniem, osiągając znaczący sukces. Gratulujemy uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach konkursu!

Opiekun zespołu:
p. Agnieszka Figarska-Siwiec

 Uczniowie z nagrodami

 Dyplom dla drużyny i dla opiekuna