W dniu 12 marca 2026 r. grupa uczniów pod opieką pana Krzysztofa Kubika kibicowała na meczu Tauron Ligii Kobiet pomiędzy Radomką Radom a Chemikiem Police.
Mecz zakończył się zwycięstwem radomskich siatkarek wynikiem 3:1.


W dniu 12 marca 2026 r. grupa uczniów pod opieką pana Krzysztofa Kubika kibicowała na meczu Tauron Ligii Kobiet pomiędzy Radomką Radom a Chemikiem Police.
Mecz zakończył się zwycięstwem radomskich siatkarek wynikiem 3:1.

