Dzieci trzymają wieniec z kwiatów, są odwrócone tyłem, za nimi widzowie

W dniu 16 lutego 2026 r. uczniowie z naszej szkoły pod opieką pana Ernesta Pawelca wybrali się na mecz Tauron 1 Ligi w siatkówce kobiet pomiędzy drużynami Radomki Moya Radom oraz Sokoła Mogilno, na którym głośno dopingowali nasze zawodniczki.

Pomimo przegranej mecz dostarczył wielu sportowych wrażeń i emocji.
Do następnego meczu :)

 Boisko sportowe pośród trybun sportowych

 Boisko sportowe pośród trybun sportowych