W czwartek 16.04.2026 r. w hali sportowej PSP 33 odbył się turniej siatkarskich mikstów.
Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje klas VII i VIII. Zawody odbywały się równolegle na dwóch boiskach.
Spotkanie sędziowali: Piotr Filipowicz (trener Radomki Radom) oraz zawodniczka - Iga Marszałkowicz.
Po zakończonym turnieju zwycięski zespół klasy 8d rozegrał mecz towarzyski z zaproszonymi gośćmi.
Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, uczniowie sklasyfikowani na miejscach 1 - 3 - medale.








