Dzieci trzymają wieniec z kwiatów, są odwrócone tyłem, za nimi widzowie

W czwartek 16.04.2026 r. w hali sportowej PSP 33 odbył się turniej siatkarskich mikstów.

Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje klas VII i VIII. Zawody odbywały się równolegle na dwóch boiskach. 
Spotkanie sędziowali: Piotr Filipowicz (trener Radomki Radom) oraz zawodniczka - Iga Marszałkowicz.
Po zakończonym turnieju zwycięski zespół klasy 8d rozegrał mecz towarzyski z zaproszonymi gośćmi.
Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, uczniowie sklasyfikowani na miejscach 1 - 3 - medale.

 Kobieta nakłada zawodniczce medal na szyję, obok stoją inne zawodniczki i mężczyzna

 Dziewczyna w stroju sportowym z dyplomem i kobieta obok

 Zawodnicy-uczniowie w strojach sportowych i dorosłe osoby