Rekrutacja

Wsparcie techniczne, pomoc, informacje dotyczące sposobu zapisania dziecka w aplikacji nabór - Elżbieta Rzeczkowska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 694 545 680.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat rekrutacji do klas pierwszych szkół podstawowych umieszczonymi poniżej.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych umieszczonymi poniżej.