Dzieci trzymają wieniec z kwiatów, są odwrócone tyłem, za nimi widzowie

I miejsce w powiatowym konkursie „Szkoły dla pszczoły”.

Z radością informujemy, że uczeń klasy 5b Adam Górski zdobył I miejsce w regionalnym  konkursie plastyczno-przyrodniczym „Szkoły dla pszczoły”.
Konkurs miał na celu zwrócenie uwagi na ogromną rolę pszczół w przyrodzie oraz kształtowanie postaw proekologicznych wśród uczniów. Nagrodzona praca została doceniona za pomysłowość, walory artystyczne oraz ważne przesłanie dotyczące ochrony tych niezwykle pożytecznych owadów.
Uczeń wykonał bardzo pomysłową i starannie przygotowaną pracę, która zwróciła szczególną uwagę jury.
Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy dalszego rozwijania pasji przyrodniczych oraz artystycznych!
Opiekunowie Ligi Ochrony Przyrody:

Agnieszka Figarska-Siwiec,
Grażyna Kolmaga

 Chłopiec trzymający dyplom i nagrodę