Dzieci trzymają wieniec z kwiatów, są odwrócone tyłem, za nimi widzowie

Ziemia jest naszym wspólnym domem, dlatego każdy z nas powinien czuć się odpowiedzialny za jej stan!

Z okazji Światowego Dnia Ziemi uczniowie klas 4 na lekcji przyrody przygotowali wyjątkowe plakaty edukacyjne. Praca nad nimi była wyjątkową okazją do rozmowy o ekologii i integracji. Gotowe plakaty ozdobiły szkolny korytarz, przypominając wszystkim, że każdy mały gest ma znaczenie dla środowiska.
Warto zatem zastanowić się nad swoimi przyzwyczajeniami i pomyśleć, co zrobić aby stać się bardziej EKO!

 Plakaty z okazji Dnia Ziemi