Z przyjemnością informujemy, że dwie uczennice naszej szkoły, Hanna Ofiara z 7c i Zuzanna Gadalska z 8c otrzymały odpowiednio II miejsce za pracę literacką oraz wyróżnienie za pracę plastyczną w VII edycji konkursu plastyczno-literackiego dla szkół ponadpodstawowych „Katyń-Pamiętamy!”.
Konkurs zorganizowany został przez IV LO im. dra Tytusa Chałubińskiego w Radomiu w ramach Miejskich Obchodów Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.
W dniu 10 kwietnia, podczas uroczystego podsumowania konkursu, nasze uczennice otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe z rąk dyrekcji IV LO.









