Dzieci trzymają wieniec z kwiatów, są odwrócone tyłem, za nimi widzowie

W dniach 17 i 24 kwietnia 2026 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnym konkursie recytatorskim, który odbył się w Domu Kultury „Borki”.

Młodzi recytatorzy zaprezentowali wiersze polskich poetów, zachwycając jury i publiczność swoją interpretacją i zaangażowaniem.
W kategorii wiekowej 6-7 lat uczniowie zdobyli II i III miejsce oraz wyróżnienie, natomiast w kategorii 8-9 lat przyznano dwa wyróżnienia.
Nagrodzeni uczniowie to:
Szymon Pracz (kl. 1b) - II miejsce
Ignacy Jagiełło (kl. 1b) - III miejsce
Wyróżnienia otrzymali:
Aurelia Węglicka (oddział przedszkolny)
Jakub Borowski (kl. 2a)
Polina Novosad (kl. 3a)
Serdecznie gratulujemy!

 Nagrodzeni uczniowie wraz z opiekunką

 Nagrodzeni uczniowie wraz z opiekunką