Dzieci z oddziału przedszkolnego uroczyście uczciły Święto Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, przygotowując montaż słowno-muzyczny.
Zaśpiewały hymn „Mazurek Dąbrowskiego”, pieśni patriotyczne oraz recytowały wiersze.


Dzieci z oddziału przedszkolnego uroczyście uczciły Święto Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, przygotowując montaż słowno-muzyczny.
Zaśpiewały hymn „Mazurek Dąbrowskiego”, pieśni patriotyczne oraz recytowały wiersze.

