Dzieci trzymają wieniec z kwiatów, są odwrócone tyłem, za nimi widzowie

Dzieci z oddziału przedszkolnego uroczyście uczciły Święto Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, przygotowując montaż słowno-muzyczny.

Zaśpiewały hymn „Mazurek Dąbrowskiego”, pieśni patriotyczne oraz recytowały wiersze.

 Uczniowie trzymający wstążki biało-czerwone połączone z Godłem Polski

 Uczniowie trzymający wstążki biało-czerwone połączone z Godłem Polski