W dniu 16 marca 2026 r. odbyła się lekcja otwarta z udziałem zawodniczek Radomki Radom z zakresu piłki siatkowej.
Tematem zajęć była technika rozegrania piłki do strefy IV. Lekcja zakończyła się wspólną grą i sesją fotograficzną z uczestnikami zajęć. Siatkarki czynnie włączyły się w przebieg lekcji. Udzielały wielu cennych wskazówek.






