Jury wyłoniło zwycięzców konkursu na najładniejszą kartkę walentynkową w języku angielskim i niemieckim.
Wszystkie prace skradły nasze serca i wybór był naprawdę bardzo trudny. Dziękujemy każdemu uczestnikowi za wzięcie udziału w konkursie.
A oto zwycięzcy:
Kategoria klas I-III
I miejsce - Makar Novosad, klasa 1a
II miejsce - Polina Novosad, klasa 3a
III miejsce - Wiktoria Spytek, klasa 1b
wyróżnienie - Aleksander Godula, klasa 1a
Kategoria klas IV-VIII
I miejsce - Kalina Kwintal, klasa 4b
II miejsce - Filip Szczepaniak, klasa 4c
III miejsce - Kazimierz Sułek, klasa 8c
wyróżnienie - Antonina Krawczyk, klasa 6c
wyróżnienie - Natalia Wolnowska, klasa 6c
wyróżnienie - Franciszek Brudka, klasa 7b
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Katarzyna Karolik-Ruta
Wioletta Prawda-Kwiędacz










