3 listopada 2021 roku

Zdjęcia pochodzą z halowego turnieju piłki nożnej chłopców. Dokładnie nie pamiętam, która to była klasa, bodajże 7 i rok 1993 grudzień.
Był to turniej chyba mikołajkowy dla szkól podstawowych z terenu całego Radomia.
Zmagania odbywały się w ówczesnej PSP nr 4 w Radomiu przy ulicy Osiedlowej.
Nasza szkoła została zwycięzcą całego turnieju, a w finałowym meczu pokonaliśmy reprezentację szkoły PSP 9 z ulicy Sandomierskiej.
Za zwycięstwo otrzymaliśmy okazały puchar, który być może nadal gdzieś w szkole się znajduje. Szkołę reprezentowali chłopcy z klas 7a, 7b, 7c i 7d.
Opiekunami byli panowie: Krzysztof Kubik i Jacek Wydra.
Jako ciekawostkę mogę dodać, iż na jednym ze zdjęć, znajduje się obecny nauczyciel naszej szkoły pan Jarosław Czupryn, który wręczał m.in. nagrody, a był w tamtym czasie bodajże przedstawicielem Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.
To były piękne chwile.

Jakub Miłosz