Dzieci trzymają wieniec z kwiatów, są odwrócone tyłem, za nimi widzowie

W dniu 19 lutego 2026r. odbył się Dzień Otwarty Szkoły.

W programie było:
• Spotkanie z Dyrektorem szkoły.
• Przedstawienie pt. „Witamy w szkole”.
• Rozgrzewka Sportowa
• Zajęcia z tabletami i laptopami
• Warsztaty plastyczne
• Gry i zabawy
• Zajęcia w okularach VR do wirtualnej rzeczywistości
• Eksperymenty przyrodnicze
• Drukowanie w 3D 
• Programowanie robotów
• Fotobudka
• Kawiarenka

 Dzieci w kolorowych strojach i Pan Dyrektor

Zdjęcia w galerii.

Zdjęcia z fotobudki można pobrać klikając tu.